(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3

КАФЕ – РЕСТОРАНИ

У нашому європейському місті ми пропонуємо Вам відвідати такі заклади:

Ресторан «Панська гуральня»
(Вул. О. Кобилянської 5)

Традиції, історія та автентичність поєдналися, задля створення справжнього Панського шарму. Ресторан Панська Гуральня пропонує всім буковинцям та гостям нашого міста, відвідати справжні наливочки та настоянки власного виробництва, поласувати витонченими стравами, та зануритись в атмосферу творчого спокою.

Ресторан “Віденська кав’ярня”
(Вул. О.Кобилянської, 49)

Тут можна відчути атмосферу старої Австрії і насолодитися смачнючими і до непристойності дешевими десертами. Уявіть, що шматок торту, випечений за власним рецептом закладу, коштує всього 30-40 грн. На додачу тут є всі можливі рецепти кави від 12 грн. і величезний вибір основних страв. Також кожен із наших гостей має змогу взяти з собою шматочок Буковини, оскільки в ресторані є сувенірна крамничка. В ній Ви знайдете сувеніри на різну тематику.

Ресторан «Квінто»
(Вул. О.Кобилянської, 3)

Пропонує атмосферу Польщі 30-х років і великий вибір пива. Вгодити тут намагаються всім, тому в меню є європейська, слов’янська, італійська і навіть японська кухні.

Кав’ярня –музей «Grand Сafe Czernowitz»
(вул. на розі О. Кобилянської та Кафедральної)

Маленьке свято аромату і смаку чекає кожного, хто завітає сюди. Вам пропонується 16 сортів кави власної обсмаження з різних країн світу, дуже смачний бельгійський шоколад і справжнє голландське какао «Cacao Van Houten». У меню представлені традиційні австрійські десерти – мигдальний торт «Естерхазі» і шоколадний торт «Захер», виготовлені за оригінальними рецептами XIX століття, справжній віденський «Штрудель з яблуками», а також фірмовий кавовий десерт “Гранд Кафе”.