(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3
Гарячі тури

Найбільший круїзний лайнер світу Allure of the Seas знову в морі після планової реновації

Найбільший круїзний лайнер світу Allure of the Seas знову в морі після планової реновації.

Allure of the Seas – це найбільший круїзний лайнер на світі від компанії Royal Carribean International. І він знову вийшов у відкрите море після 18-ти денної реновації.

На сьогоднішній день на лайнері Allure of the Seas гостям пропонується  18 різноманітних ресторанів, включаючи наступні новостворені ресторани, які були додані після реновації:

Sabor Taqueria & Tequila Bar – сучасна мексиканська кухня
Izumi Hibachi & Sushi – японська кухня
Coastal Kitchen – середземноморська кухня, з неперевершеним багатством дарів Каліфорнії. Цей ресторан призначений для пасажирів, які проживають в люксах, а також для членів Pinnacle.

Крім того, було додано 10 нових апартаментів: два Royal Suites, шість Grand Suites, і два Royal Family Suites. З цих люксів відкривається прекрасний вид на  Boardway, AquaTheater і океан. Варто додати що гості с’ютів  тепер можуть насолоджуватися окремим  Suite Lounge і Sun Deck, які представляють собою території, доступні тільки для пасажирів даних категорій кают.

Також було додано чотири нових бортових магазини: kate spade new york, Michael Kors, Coach і Regalia in the Park (магазин ювелірних виробів і годинників).

На найближчі п’ять місяців портом приписки даного лайнера є Барселона, звідки він буде виконувати круїзи по Середземному морю. Після цього, вже восени, лайнер повернеться додому, в Форт-Лодердейл, штат Флорида, звідки буде виконувати вже свої традиційні зимові круїзи по Карибам.