(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3

Про нас

Вітаємо! Вас вітає колектив компанії “ВітаСе”! Історія нашої компанії бере початок з 18 квітня 1997 року. Тоді основним видом діяльності підприємства була роздрібна торгівля алкогольними та іншими напоями. З плином часу підприємство розвивалося і розширювало свою діяльсність в різних галузях.

На сьогоднішній день у компанії є два основних напрямки діяльності – це доставка бутильованої, питної води ТМ “Справжня”, та туристичне агенство “ВітаСетур”.

ТМ “Спражня” вже багато років є флагманом в своїй сфері на теренах Чернівецької області.

Туристичне агенство “ВітаСетур” працює в багатьох напрямках. Основна наша спеціалізація – це круїзний туризм. Про те, цим не обмежується  діяльність компанії. Наразі ми намагаємося допомогти Вам у виборі будь- якого виду відпочинку, як пляжного відпочинку, так і екскурсійного, як відпочинку за кордоном на кращих курортах світу, так і відпочинку на Батьківщині, зокрема до Ваших послуг туристично-оздоровчий комплекс – «Гуцульська Гражда» в Буковинських Карпатах! Ми співпрацюємо з надійними та відповідальними операторами, які зарекомендували себе з найкращої сторони!

Також ми займаємося продажем авіа  та залізничних квитків, медичне та автострахування.

 

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Чернівці, площа Філармонії №3

тел.:
050 9999 426

e-mail: vitasetur@yandex.ua

Наші партнери: