(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3

Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Чернівці

Магія двох фортець

Кам’янець-Подільський та Хотин – два чудових міста, які приваблюють туристів з усього світу. Це міста з багатовіковою історією. Та об’єднує їх те, що перлинами цих міст є -фортеці.

* 09:00 Збір групи на площі Флармонії. Виїзд з Чернівців.

* 10:30 Прибуття до м. Хотин, екскурсія по фортеці.

Запрошуємо відвідати Хотинську фортецю – прекрасний зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам’ятників архітектури Буковини. За слов’янських часів це була невелика дерев’яна фортеця. У XIII ст. князь Данило Галицький замість дерев’яних побудував кам’яні укріплення. Хотин пережив багато володарів – молдавани, поляки, турки, румуни. Біля стін Хотинської фортеці був смертельно поранений гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний, пам’ятник якому встановлений біля входу до фортеці. Під час екскурсії ми оглянемо фортецю та помилуємось чудовими краєвидами річки Дністер.

* 12:30 Обід.

* 13:30 Збір групи, виїзд в Кам’янець-Подільський.

Кам’янець-Подільський – це місто, що протягом всієї своєї історії було «межевим каменем» між Заходом і Сходом, між Християнством і Ісламом. За кількістю історичних пам’яток воно посідає третє місце після Києва і Львова. Але справжня гордість міста — це фортеця на острові, утвореному каньйоном річки Смотрич. Концепція фортифікацій Кам’янця і сучасними військовими фахівцями визнається досконалою. Під час екскурсії ми оглянемо легендарну фортецю та трішки прогуляємося старою частиною міста.

* 18:00 Збір групи, виїзд до Чернівців.

 

*Екскурсія відбувається за нявності групи. Вартість туру розраховується під запит, в залежності від кількості осіб.