(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3

Чернівці – Хотин – Кривче

Хотинська фортеця та Кришталева печера

Пропонуємо Вам відвідати цей цікавий та популярний маршрут.

Хотинська фортеця – прекрасний зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам’ятників архітектури Буковини. За слов’янських часів це була невелика дерев’яна фортеця. У XIII ст. князь Данило Галицький замість дерев’яних побудував кам’яні укріплення. Хотин пережив багато володарів – молдавани, поляки, турки, румуни. Біля стін Хотинської фортеці був смертельно поранений гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний, пам’ятник якому встановлений біля входу до фортеці. Під час екскурсії ми оглянемо фортецю та помилуємось чудовими краєвидами річки Дністер.

По закінченню огляду фортеці рухаємося далі, до с. Кривче.

Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами. Загалом довжина дослідженних ходів складає близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.
На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. Ідемо далі. І в коридорі Див натрапляємо на загадкові дива. Здається, що все довкола вкрито інеєм, чудернацькими пальмовими гіллями, листями папороті і бурштину. У залі Скель віднайти комфортну для ніг стежину стає важко – спостерігаємо скупченням кам’яних глиб, та хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, на нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна,  миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю.  грот Кам’яних Сліз , Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів,  Дружби (є навіть Преси!), зали Завалів, Втрачених сподівань– це лиш частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію та легенду.

*Екскурсія відбувається за нявності групи. Вартість туру розраховується під запит, в залежності від кількості осіб.

 

До вартості включено:
-проїзд автобусом по всьому маршруту;
-супроводження представником фірми на всьому маршруті;
-вхід на територію Хотинської фортеці та Кришталевої печери.

До вартості не входить:
-особисті витрати;
-обід.