(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3

Чорногорія

Республіка Чорногорія – невелика держава в південно-східній Європі, на Адріатичному узбережжі Балканського півострова, загальною площею 13 812 км?. Омивається Адріатичним морем і межує з Хорватією на південному заході, з Боснією і Герцеговиною на північному заході, Сербією на сході та Албанією на південному сході.
Чорногорію умовно поділяють на три частини: узбережжя Адріатичного моря, відносно рівнинна центральна частина країни і гірські системи сходу країни.
Населення: складає близько 670 тис. чоловік. Більшу частину населення складають чорногорці (44,98%), серби (28,73%), боснійці (8,65%), албанці (4,91%), слов’яни-мусульмани (3,31%), хорвати (0, 97%), інші (+8,45%).
Мова: державною мовою в Чорногорії є діалект сербської мови, в письмі рівноправно вживаються кирилиця і латиниця.
Релігія: Чорногорія є православною, слов’янською державою (65%), 19% населення сповідують іслам, католики (4%), протестанти (2%).
Клімат: у північній частині Чорногорії – помірно-континентальний клімат, а в прибережній зоні – середземноморський. Пляжний сезон починається в квітні і триває до листопада місяця. Температура моря в цей час коливається від +20 ° C до +26 ° C. Літо зазвичай спекотне та сухе, а зима досить холодна (-10 ° C).
Валюта: євро (EUR).
Чорногорія – це країна, яка прекрасно поєднує природні та історичні пам’ятки, прозоре Адріатичне море, чисті пляжі, сприятливий клімат, комфортні готелі, вілли і привітні люди. Для відпочинку в Чорногорії чудово підійдуть готелі, як віддалені від населених пунктів, так і поряд з ними. У світі існують безліч різних готелів, однак тільки в Чорногорії є готель-острів!
Відпочинок у Чорногорії стає популярним серед туристів всієї Європи, адже тури до Чорногорії може дозволити собі практично кожен. Тури до Чорногорії – це відпочинок на будь-який смак. Для любителів активного відпочинку існує безліч варіантів провести свій довгоочікуваний відпустку – рафтинг, дайвінг, скелелазіння, піші походи та ін. У Чорногорії великий вибір піщаних і галькових пляжів, де Ви зможете насолодитися спокійним відпочинком від міської суєти.
Урізноманітнити пляжний відпочинок в Чорногорії Ви зможете завдяки захопливим і цікавим екскурсіям по численним пам’яткам, таким як стародавні фортеці, монастирі і старовинні міста.
Туристичний бізнес в Чорногорії процвітає, тому тут знаходяться численні і різноманітні курорти (Будва, Святий Стефан, Петровац, Бечічі, Рафаїлович, Герцег Нові, Ігало, Мілочер, Ульцинь, Котор, Пераст, Рисан). На якому б курорті Ви не побували, відпочинок у Чорногорії подарує Вам незабутні враження та гарні емоції.