(050) 9999 426
м. Чернівці, площа Філармонії №3

Єдиний в Україні Маланка – Фест! 15 січня!

Запрошуємо всіх на унікальний фестиваль Маланки!

Фестиваль Маланок в Чернівцях започаткований в 2011 році туристичною громадською організацією «Палітра Буковини». Це унікальне дійство, на якому представлена  українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська маланка, традиції яких збережені на Буковині. У Фестивалі приймають також участь колективи з маланкою осучасненою, так званою периберією. Особлива вагомість участі у Фестивалі маланкуючих колективів області, які демонструють автентичну маланку, вік якої більше ста років.

День 1.  Зустріч туристів на з/д, автовокзалі міста Чернівці.
Трансфер в Арт – кафе*. Тут є можливість перекусити сендвічами та бутербродами, а також випити кави по турецьки.
Трансфер до готелю**. Заселення в готель. Вільний час (близько години).
Збір групи біля готелю о 14.00. Тут супроводжуючий надасть Вам коротку інформацію щодо унікального Буковинського фестивалю -Маланки, проінформує щодо місць проведення та дасть відповіді на питання, які можуть у Вас виникнути.
Відвідування фестивалю Маланки.
Вільний час.

День 2. 16.01. Сніданок***. Збір групи біля готелю о 10:00. Пішохідна екскурсія містом.
Ви прогуляєтеся вулицями О. Кобилянської, М. Емінеску та Вірменської, які зберегли романтику минулих часів, відвідаєте площі, побачите міську ратушу, театр, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П’яну церкву, і звісно архітектурну перлину Чернівців, якою по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Під час огляду площі Філармонії передбачено coffee-break та можливість купити сувеніри***.

По закінченню пішохідної екскурсії пропонуємо факультативно:
– відвідування Чернівецького художнього музею (вх. квиток – 20 грн.)
Музей являє собою імпозантну триповерхову споруду, також це колишня дирекція Буковинської ощадної каси. Ця будівля по праву вважається класичним зразком віденської сецесії, однією з найбільш вишуканих пам’яток модерну у Центрально-Східній Європі. Споруда має чіткі симетрії фасаду, на тлі якого трохи виступає центральний ризаліт, що увінчується аттиком з двома скульптурами по краях. Серед оздоб фасаду виділяється майолікове панно, яке прикрашає верхню частину центрального ризаліту. На панно зображені алегоричні постаті, що символізують провінції Австро-Угорщини. Нещодавно на фасаді художнього музею з’явився пам’ятник букету троянд, якими, як подейкують, колись підмітали вулиці Чернівців. Художній музей вражає й не менш витонченою красою інтер’єрів, в оформленні яких віртуозно поєднані скульптура, живопис, ліпнина, вітражі, художній метал. У внутрішньому оздоблюванні будівлі брав участь знаний український художник Микола Івасюк. Його пензлю належить картина на міфологічний сюжет, яка й досі прикрашає стелю. Експозиція художнього музею дозволяє простежити розвиток живопису на Буковині протягом двох останніх століть.
Вільний час.
Виселення з готелю. Трансфер на з/д, автовокзал міста.

*Екскурсія відбувається за нявності групи. Вартість туру розраховується під запит, в залежності від кількості осіб.

У вартість входить:
-проживання в готелі 1 ніч зі сніданком;
-оглядова екскурсія містом;
-трансфери по програмі;
-супроводження груповодом;
-coffee -break;
-незабутні емоції та гарний настрій!

* – Арт – кафе – крамничка
**розміщення надається в таких готелях: готелі Чернівців.
*** – надається в готелях

 

Для більш детальної інформації дзвоніть нам – +380509999426, або пишіть -vitasetur@yandex.ua